Web běží v testovací verzi

Květnice

Jsme malý, rodinný pivovar se sídlem na úpatí Vysočiny, v Předklášteří. Samotná výroba piva je umístěna v nedalekém…

Květnice

Jsme malý, rodinný pivovar se sídlem na úpatí Vysočiny, v Předklášteří. Samotná výroba piva je umístěna v nedalekém Tišnově, v budově bývalé sauny, v těsné blízkosti letního kina. Uhranuti krásou místní krajiny jsme se rozhodli nepojmenovat svůj minipivovar podle místa sídla nebo provozovny, ale po kopci (s přimhouřením oka řekněme klidně i hoře), představující dominantní prvek v této krajině a to Květnici (přestože pivo vaříme pod jiným, neméně krásným kopcem, Klucaninou).

Název Květnice je dán opravdu jen s tímto krajinným prvkem s Hotelem Květnice nemáme žádnou spojitost. Rovněž bychom rádi upozornili, že v Tišnově jsou v současnosti již 3 minipivovary. Tím dalším je Tišnovské pivo a pivovar Grado a jedná se opět o nezávislé subjekty, se kterými nemáme spojitost.

Kompletní technologie minipivovaru je dodána na klíč od malého českého výrobce Bohemia Mini Breweries s.r.o. Díky řadě realizací včetně vlastních minipivovarů jejich spolumajitelů se jedná o ověřený produkt. Díky tomu budeme schopni vyrábět a dodávat v pivo v nejvyšší kvalitě tak, abychom uspokojili i náročného milovníka piva.


Co vaříme

Hodnocení

Zatím žádné recenze. Buďte první.

Napsat hodnocení

Pokud chcete napsat hodnocení, musíte se přihlásit.