Web běží v testovací verzi

Morava

Baví nás poctivá práce, máme rádi řemeslo a vždy oceňujeme opravdovou práci, kterou v kvalitním výrobku prostě poznáte. A proto z…

Morava

Baví nás poctivá práce, máme rádi řemeslo a vždy oceňujeme opravdovou práci, kterou v kvalitním výrobku prostě poznáte. A proto z našeho Řemeslného pivovaru nikdy nevypustíme žádné uniformní "europivo". Vybrali jsme si náročnější a delší cestu, ale víme, že opravdoví znalci toto ocení a rádi se k našemu pivu vracejí.

Exkurze s ochutnávkou Řemeslného pivovaru Morava v doprovodu zkušeného sládka vás bude bavit!

Během prohlídky, kterou vás provede pan sládek Martin Gajdáček, který desítky let působil jako vrchní sládek v nošovickém pivovaru, uvidíte varnu, která se nachází v restaurační části našeho Řemeslného pivovaru Morava a tzv. studené provozy, tedy spilku a sklepy, kde pivo kvasí.

Při exkurzi uvidíte také jednotlivá technologická zařízení jako šrotovník, filtrační jednotku, stáčecí linku a celé technické zázemí řemeslného pivovaru, bez kterého by výroba piva nebyla možná.

Mimo poutavého výkladu pana sládka si vychutnáte všechny chutě a vůně piva a tradičních surovin, které k jeho výrobě používáme. Ochutnáte tradiční ležáky a také některé ze sezónních speciálů. Věřte, že přímo u ležáckého tanku chutná pivo nejlépe!

Prohlídka končí tam, kde začíná, tedy v restauraci, ve které můžete dále vychutnávat naše čerstvé pivo a k němu si vybrat z bohatého jídelního lístku.

PRAVIDLA PRO PROVÁDĚNÍ EXKURZÍ V ŘEMESLNÉM PIVOVARU MORAVA

Objednání exkurzí:
E-mailem na adresu: morava@3eprojekt.cz
U obsluhy restaurace nebo na telefonním čísle +420 558 711 716

Pravidla: Exkurzi lze objednat nejpozději 14 dní dopředu výše uvedenými způsoby Minimální počet návštěvníků je 7 a maximální velikost skupiny je 15 osob

Cena prohlídky: 50 Kč za osobu

Návštěvní doba: Exkurzi lze objednat na dobu mezi 11:00 až 18:00 hodinou vždy od pondělí do soboty

Kontakt:
Řemeslný pivovar Morava Jiřího Trnky 82, Frýdek - Místek
e-mail: morava@3eprojekt.cz
telefon: +420 558 711 716


Co vaříme

Hodnocení

Zatím žádné recenze. Buďte první.

Napsat hodnocení

Pokud chcete napsat hodnocení, musíte se přihlásit.