Web běží v testovací verzi

Záhora

No nic, jsme bráchové z vesnice, sláma nám čouhá z bot. Vojta teda žádný vlastní boty nemá, ale Tomáš jo, protože je…

Záhora

No nic, jsme bráchové z vesnice, sláma nám čouhá z bot. Vojta teda žádný vlastní boty nemá, ale Tomáš jo, protože je pražská náplava, nicméně burák jak víno, ale aspoň se za to mezi těma moravákama v práglu nestydí. Kněžičky = 182 žijících, rozumíš.

Pivo pijeme od prvního dne, kdy nám bylo 18, děti, ale dost nám chutná a zvětralej gambáč na návsi není náš šálek kávy. Vojta roztáčí pivovarské hrnce už asi 5 let, nicméně i přes to, že má diplom z molekulární makroskopické vesmírné chemie, nebo tak něco, stal se vesmíru navzdory homoušem (homebrew), sekl s počítačema a každý dva roky pětkrát zvětšuje (Záhorův pivovarský koeficient). Tomáš tahá čáry na baráky a už po světě něco vypil a pasoval se do role trpěného degustátora a kočovného poradce.

Jezdíme po světě a ochutnáváme různý pivovary takovou dobu, že nastal čas a chuť založit svůj vlastní.

Žádná velká hloubka ani rok 1685, trošku zdržení, nicméně se to snad už podaří a začneme plnit nejen ležácké tanky, tak i naši historii.

2016 - Začínáme, snad..., už jo..

V září jsme to pořádně rozjeli na naší pivovarské naražečce. A i když jsme věděli, že pivovar nebude mít ještě měsíc papíry po kupě, nechtěli jsme dělat večírek v listopadu. Od října jsme opatrně vkročili do zaběhnutých pivovarských vod a v prosinci 2017 jedeme na plnou kapacitu.


Co vaříme

Hodnocení

Zatím žádné recenze. Buďte první.

Napsat hodnocení

Pokud chcete napsat hodnocení, musíte se přihlásit.